ENGLISH
kontakt
FACEBOOK MINISTRY
news program photo video club banska bystrica club zvolen dj reservation
» 3.10.2012 - BB - SCHOOL PARTY - semester opening » » 5.10.2012 - BB - POP STAR: AMNESIA IBIZA » » 6.10.2012 - BB- SEMAFOR PARTY » » 6.10.2012 - ZV - MINISTRY PARTY » » 12.10.2012 - BB - DJ STAME » » 13.10.2012 - BB - KOMERČNÁ DISKOTÉKA » » 13.10.2012 - ZV - SEMAFOR PARTY » » 19.10.2012 - BB - MINISTRY of HOUSE » » 20.10.2012 - BB - VIDEO OLDIES RUDA TUČEKA » » 20.10.2012 - ZV - AQUAMIX PARTY » » 31.12.2020 - ★★★ MINISTRY of FUN BANSKÁ BYSTRICA a ZVOLEN vás očakáva každý víkend !!! »
VIDEO
dj » AFRIKA ISLAM -
štýl » HOUSE, Electro & Others
mesto » USA
info » AFRIKA ISLAM (ROCK STEADY CREW, MR. X & MR. Y, LOS ANGELES – USA) Vlastním jménem Charles Andre Glenn a se zajímavým rodokmenem, neboť je ‚synem‘ Kevina Donovana, který do hudební historie vstoupil jako Afrika Bambaata je Afrika Islam jedním z pionýrů hip hopové a electro scény. Koncem 70.tých let se proslavil jako MC frontman Rock Steady Creaw, později spolupracoval s Ice T. na projektu Body Count a na několika společných deskách, přičemž za singl AFRIKA ISLAM feat. Ice T ‚Africa Jam‘ dostal například Grammy... Remixoval například Queen (We Will Rock You a We Are The Champions), Michaela Jacksona (Bad – kde take rapuje v orignálu) či Madonnu (Holiday). Počátkem 90.tých let začal moderovat několik televizních show a měl vlastní pořad na rádiu, ale jeho djské umění nakonec zvítězilo. Je známý jako DJ Virtuoz a jeho sety jsou opravdickou ukázkou, co všechno se dá s gramofony udělat. (Ano, na Summer Of Love uvařil gramofony :-)) V roce 1996 se potkal s Westbamem a společně vytvořili super úspěšný projekt Mr. X & Mr. Y, díky kterému je Afrika Islam dnes známý především jako electro DJ. My Name Is Techno, Call Me Electro! Znáte je z Mayday, Electric Kingdom a mnoha desek, třeba New World Order nebo Free Me.
www »
klub / booking »
 
 
dj » Aqua - Maťo Bidelnica
štýl »
mesto » Nitra
info » narodil sa 30.júla 1978 v Nitre.

S príchodom strednej školy sa začína zaujímať o hudbu a mixovanie.

Dalšia Maťova dj-ská kariéra naberala rýchly spád. S Peťom a dalšími ľudmi otvorili v roku 1996 vychýrený disco-club TIFFANY v Nitre. V tom čase už Maťo moderoval pravidelne, ale skor amatérsky. V Tiffany sa spoznal v tej dobe so začínajúcou televíznou hviezdou JOPO-m, ktorý sa sem chodil často baviť aj s Tomášom a kedže sa im Maťove mixovanie a prejav páčili, slovo dalo slovo a už o pár dní mu chalani navrhli,či by nechcel pracovať v rádiu Forte.

Celých 5 rokov Maťo moderoval a postupom času začal vysielať viac a viac. Vysielal aj vlastnú špeciálnu reláciu HUDOBNE AKTUALITY, hitparadu TOP 25 a dj-skú reláciu O CHVILU TO VYPUKNE...

Po tých spomínaných 5tich rokoch Maťo cítil, že chce v živote skúsiť dalšie veci a preto sa rozhodol že z rádia FORTE v dobrom odíde. Bol to opäť Tomáš Marko, ktorý mu oznámil, že Peťo Kočiš hľadá formou konkurzu moderátora do ROCK FM rádia. Konkurz prebehol bez problémov a hneď potom mu Peťo oznámil, že s ním počíta.

V súčasnosti je Maťo Bidelnica stabilným moderátorom v Rádiu FM (bývalé Rock FM) a vysiela relácie hudobné menu, in medis res, pesničky na želanie a vlastnú reláciu MUSIC CHARTS.
www » www.djaqua.sk
klub / booking » Radio_FM
 
 
dj » BOB SINCLAR -
štýl » House
mesto » Francúzsko
info » Bob Sinclar, často chybne písané ako Sinclair (vlastným menom Christophe Le Friant, * 10. máj 1969, Douarnenez, Francúzsko) je francúzsky hudobný producent, house DJ, remixer a majiteľ vydavateľstva Yellow Productions. Veľkú popularitu si získal najmä v roku 2006, vydaním singlov „Love Generation“ a „World, Hold On (Children of the Sky)“.

Prvé vystúpenie na Slovensku absolvoval práve v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica.

V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 20.5.2011 - Foto z akcie BOB SINCLAR >>>>
www » www.bobsinclar.com
klub / booking »
 
 
dj » BON FINIX -
štýl » electronic dance music
mesto » Larnaca CY / Praha CZ
info » Bon Finix je na půl Kypřan a na půl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát taneční hudbu.
Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive s trancovými prvky. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly tak, aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem.

Bon Finixova kombinace vřelých středomořských a sexy východoevropských zvuků vzbudila pozornost publika a předpokládá slibnou budoucnost pro tohoto sympatického a bezesporu talentovaného mladíka.
www » www.bonfinix.com
klub / booking » Fektive
 
 
dj » Braňo DJ -
štýl » Vocal-Tribal-Funky House
mesto » BA
info » Brano Dj vlastným menom Branislav Chudík, začínal svoju dídžejskú kariéru v roku 1992. Ako jeden z mála mladých ľudí v tej dobe mal možnosť pravidelne hrávať so zvučnými menami Slovenskej klubovej scény, ktorá silno ovplyvnila jeho hudobný štýl. Za najväčší vplyv v jeho hudobnom cítení sa považuje obdobie 90 rokov, kedy sa hrávala hlavne kvalitná tanečná hudba.
Jeho začiatky ovplyvnilo hranie po boku Juraja Vavroviča, Juraja Muranského a Júliusa Loderera, s ktorými strávil vo svojich začiatkoch desiatky parties.
Hudobný štýl, ktorý hrával od začiatku svojej kariéry mu prinieslo množstvo parties a klubov, kde pôsobil ako hosť alebo rezident. Capone club, Los Banditos, Ballantines center, Gangsters pub, Monte Carlo boli kluby, v ktorých ste ho mohli vidieť a počuť hrať. Za 12 rokov hrania patril medzi rezidentných dj-ov bratislavských klubov, ktoré patrili v tej dobe k najnavštevovanejším.
Na naliehanie svojich priateľov sa rozhodol začiatkom leta 2003 postupne meniť svoj postoj k rezidentnému hraniu a začína sa čo raz častejšie objavovať na housových party, ale aj napriek tomu máva v súčasnosti svoje rezidentné klubové noci v bratislavskom klube Hlbočina, Greenwich, Downtown.
Jeho hranie silno ovplyvnila hudba, ktorá dokáže ľudí hlavne zabaviť. Z jeho setov plynú emócie a je cítiť silné výrazové prvky, typické pre zvuk letných tanečných večerov ostrova Ibiza, ktoré momentálne nie je časté počuť na parties na Slovensku. Snaha je nielen odohrať kvalitný set, ale sa aj postarať o príjemnú a dobrú zábavu pre zúčastnených. Prínosom pre publikum je vlastnosť komunikácie s ním. Jeho sety sú ovplyvnené anglickou tanečnou scénou s nádychom US house music.
V roku 2003 sa začal venovať aj promotérskym aktivitám. Momentálne popri hraní je aj spolutvorcom webovej stránky, ktorá sa zaoberá tanečnou klubovou scénou na Slovensku – www.clubber.sk
www » www.clubber.sk
klub / booking » Cafe Del Fun
 
 
dj » CARLO - Ľubor Krištof
štýl » House
mesto » BA
info » V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 12.9.2003 - Foto z akcie >>>>
kontakt: karol@funradio.sk
www » www.funradio.sk
klub / booking » Funradio
 
 
dj » CHUCKIE -
štýl » Dirty Dutch
mesto » Holland
info » Narodil sa a vyrastal v Paramaribo, Clyde Narain, odovzdal sa celý hudbe a v mladých rokoch odohral mnoho párty, ktoré mu dohodili jeho kamaráti. No už o nedlho sa stal známym po kluboch a veľkých eventoch ako DJ CHUCKIE. Svoje schopnosti a jedinečný štýl energického mixovania ho spravili k jednému z najúspešnejších umelcov súčasnosti.

Chuckie patrí k zakladateľom nového druhu Housemusic - DIRTY DUTCH, ktorý privítala klubová scéna na celom svete. K jeho najväčším hitom patria tracky ako LET THE BASS KICK in MIAMI BITCH, MOOMBAH a mnohé remixy najväčších svetových hviezd ako DAVID GUETTA a P.DIDDY.

V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 1.10.2010 - Foto z akcie DJ CHUCKIE >>>>
www » www.djchuckie.com
klub / booking »
 
 
dj » DAVE - David Eremias
štýl » electro – progressive house
mesto » BB
info » Hudbe sa venuje už od malička a k DJingu sa dostáva v roku 2005.
Aktívne začína hrávať po boku DJa MUSTEE-ho v klube Ministry of Fun (ZV). V roku 2009 sa stáva residentom klubu MINISTRY of FUN.
Za pultom mal možnosť stáť s menami ako PAUL van DYK, Laidback Luke, Bob Sinclar, Inna, The Wideboys, DJ Chuckie, Sidney Samson, DJ Orbith, Guru Josh Project, Michael Burian, Marcus Cooper, Michal Poliak,
Bidlo aka. DJ Aqua, EKG, DJ Izzy, DJ Mustee a iní..
Jeho zvuk sa postupne vypracoval z vocal house-u na electro a progressive sound.

Obľúbení DJs:
- Antoine Clamaran
- Axwell
- Steve Angello
- Dirty South
- Chuckie
- Hardwell

kontakt: dave@ministry.sk
www » www.djdave.tym.sk
klub / booking » MINISTRY of FUN
 
 
dj » EKG - Miro Ecker
štýl » Energická Club Music
mesto » Nitra
info » Neuveriteľná charizma, výbušný a energický hudobný prejav, s ničím neporovnateľný dych berúci drive na mikrofón a magická komunikácia s davom - to sú atribúty, ktoré z Mirka EKG Eckera robia jedného z najobľúbenejších a najžiadanejších slovenských DJov.
Už pri prvých dotykoch so svetom DJingu si uvedomil, ako ho fascinuje jeho schopnosť ovládať dav a tento svoj dar časom doviedol k takmer k dokonalosti.
Jeho hudobný svetonázor sa rokmi kryštalizuje a dozrieva, ťažisko však ostáva na progresívnej elektronickej hudbe.
Mirove sety sú žánrovo pestré, pevnou a zároveň citlivou rukou počas nich dokáže odprezentovať soundy, ktoré ho aktuálne oslovujú, rovnako ako vzdať hold nadčasovým trackom, či potešiť parket žiadanými hitmi. Napriek tomu však neskĺzne k poplatnosti publiku a set má pevný a zmysluplný vývin a smer.
Hudba, ktorú hrá a štýl, akým ju prezentuje, stráviteľným spôsobom otvára komerčnejšie založenému poslucháčovi dvere do sveta klubovej hudby, priaznivca progresívnych soundov však neurazí.
Jeho vystúpenia sú (aj keď zdanlivo nezlučiteľným) spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. V jednom okamihu ťa valcuje nespútaná energia, aby ťa hneď v nasledujúcom zaliala vlna emócií, preto chce chce ponúknuť iný pohľad na párty a pozdvihnúť ju na úroveň zážitku.
Support
World DJs - Dj Preach, Fei Fei, Lilly Pitta, Djane Shary, Martin Roth, 4 Strings, Tenishia, Sied Van Riel,Airwave,Sean Tyas, Jose Amnesia, Duderstadt aka Inpetto,Jaydee,Cosmic Gate, Corvin Dalek
SK-CZ DJs
Lucca,Michael Burian, Laydee Jane, E-lite,Orbith, Robert Burian, Aqua aka Bidlo, Milan Lieskovsky,Eddie Sender,La Certa, Kamil Polner, Drahosh,Jozef MIhalik,Breeth, Schimek,Goldfinger Djs, Thomas, Peetboy, Tlama aka JT BIG, NIfra, Roland Kadela,Sepromatiq

V Ministry of Fun Banská Bystrica ste ho mali možnosť vidieť 11.12.2009 - Foto z akcie >>>>

www »
klub / booking »
 
 
dj » FLOWER -
štýl » House
mesto » Maďarsko
info » Sexy ženská DJka začala svoju kariéru v roku 2006, keď ju do DJského umenia zasvetil hudobník DJ Anton. Jej emócie pre hudbu boli vždy obrovské a tie preniesla nie len do hudby ale aj do svojej kariéry ako modelka v PlayBoy magazíne.

Jej prvý singel JAMAICAN LOVE mal veľký úspech po celom svete.

V MINISTRY of FUN ste ju mali možnosť vidieť 22.10.2010 - Foto z akcie DJane FLOWER >>>>
www » www.djflower.eu
klub / booking »
 
 
dj » IZZY - Peter Chovan
štýl » house - techhouse - techno
mesto » ZV
info » V roku 1992 sa začal venovať DJingu. Hráva FUNKY-TRIBAL-GROOVY-HAPPY-CLUB HOUSE s prvkami electra.
Aktuálny stav:
zaangažovaný vo viacerých hudobných projektoch - pod hlavickou MUSICCOMMUNITY
Viac info na osobnej stránke www.djizzy.sk
kontakt: izzy@ministry.sk

V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť viackrát napr. 17.3.2006 - Foto z akcie >>>>
www » www.djizzy.sk
klub / booking » MINISTRY of FUN
 
 
dj » JayDee - ROBIN
štýl » House
mesto »
info » Tento fenomén tanečnej hudby odštartoval svoju kariéru v roku 1978. V roku 1984 začal organizovať holandské majstrovstvá v mixovaní a začal svoju akciu "For Those Who Like To Groove", ktorá si behom roku vyslúžila ocenenie "rádiová akcia roku". Do histórie sa nezmazateľným spôsobom zapísal svojou fantastickou skladbou "Plastic Dreams", ktorú zložil v roku 1991! Následne precestoval takmer celý svet vrátane takých krajín ako sú Japonsko, Brazília a USA, kde vystupoval po boku Davida Moralesa, Carla Coxa, Dannyho Tegnalia a ďalších. Skladba "Plastic Dreams" bola vydaná v nespočetných remixoch a dodnes ju môžeme počuť v setoch tých najlepších dj-ov. V decembri 2003 vydáva na labely Positiva: New remixed - plastic Dreams.

V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 16.4.2003 - Foto z akcie >>>>
www »
klub / booking » first impression.nl
 
 
dj » LACO - Laco Hradský
štýl » dancefloor & ...
mesto » ZV
info » - prvá verejná produkcia /za vstupné/ Hliník nad Hronom 1974 /16 –ročný/ samozrejme pod "kridlami" SZM / Socialistický zväz mládeže – ináč sa nedalo/ :-)

- prvé skúšky 1981, predtým žiadne neboli – postup na skúšky krajské, potom už len kraj a Slovkoncert /profesionálna kvalifikácia/

- pravidelné účinkovanie od Levíc po B.Bystricu, od B.Štiavnice po Handlovú príležitostne na mnohých iných miestach Slovenska.

- jeden z prvých členov DMC Slovakia

- počas štúdia na VŠ člen Internátneho Rozhlasového Štúdia VŠT Košice, na začiatku 90-tych rokov externý spolupracovník Radio Family Zvolen s vlastnou reláciou.

- účastník posledných ročníkov Zvolenského Diskoplesu

- od otvorenia rezident sobotňajšieho većera v Ministry of Fun Zvolen, so śpecializáciou na rozbiehanie akcie a komerčnejšie hudobné žánre, partymusic, hiphop, latino a oldies

- v Ministry najradšej hráva latinohouse, vocal house a hiphop.

- DJ –ská rodina –DJ –jom je aj brat Zolo H, vychádzajúca hviezda DJ Peal – Michal Hradský je jeho synovcom

- v súčasnosti hranie hlavne pre potešenie, je konateľom firmy RH Sound Kft. Budapest
www » www.ministry.sk
klub / booking » MINISTRY of FUN
 
 
dj » LaDiDa -
štýl » techno
mesto » Praha/CZ
info » Královna českého techna! Ladida je první českou ženou za DJským pultem. Třígramofonová kouzelnice představuje svůj dynamický elektronický sound s perkusivními elementy a organickými plochami jež je dnes velmi vyhledáván nejen po celé republice ale především po celém světě. Ladida je též dnes již velmi uznávanou producentkou. Úspěch její producentské dráhy tkví hlavně v jejím rozsáhlém hudebním spektru, dlouholetých zkušenostech a její poslední tracky s velmi inovujícím zvukem hrají i ti nejlepší světoví techno DJs. Procestovala již Evropu, Severní Ameriku, Asii i Austrálii a vyváží svůj unikátní pražský zvuk do stále se rozpínajícího světa techna.

Detailnejšie info >>>>

V Ministry of Fun ste ju mali možnosť vidieť 13.2.2004 - Foto z akcie >>>>
www » www.roxy.cz/booking/djs/ladida.html
klub / booking » Roxy
 
 
dj » LAIDBACK LUKE -
štýl » Electro - Dutch
mesto » Holandsko
info » Po hosťoch ako CHUCKIE, SIDNEY SAMSON, PAUL van DYK a BOB SINCLAR prišla ďalšia svetová hviezda do najväčšieho a najmodernejšieho klubu na Slovensku.

15.júla sa v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica predstavil jeden z najlepších DJov a remixérov sveta, holandský sympaťák LAIDBACK LUKE, ktorý patrí už niekoľko rokov k tým najvyhľadávanejším hudobným talentom a momentálne figuruje v prvej dvadsiatke najlepších DJs na svete.

Rodák z filipín sa preslávil mnohými hitmi ako SHOW ME LOVE (Luke & Steve Angello feat. Robin S.), LEAVE THE WORLD BEHIND (with Swedish House Mafia) či remixmi interpretov David Guetta, Tiësto, Black Eyed Peas, Dizzee Rascal, Depeche Mode a MSTRKRFT.

V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 15.7.2011 - Foto z akcie LAIDBACK LUKE >>>>
www » www.laidbackluke.com
klub / booking »
 
 
dj » LayDee Jane -
štýl » techno a melodický trance
mesto » CH
info » 1999: začala se učit mixovat z desek a brzy na to už hrála na prvních menších akcích převážně ve Švýcarsku.
2001: dostala poprvé šanci hrát na Mallorce v klubu Riu Palace a v jednom z největších klubů Evropy - v BCM (kapacita je asi 6000 lidi), kde od té doby hraje pravidelně každé léto. V září podepsala smlouvu s Agenturou Atlantis Management GmbH (CH), která od té doby zajišťuje většinu jejího bookingu.
2002: stává se rezidentkou prestižních švýcarských klubů MAD (Lausanne-CH) a Nachtwerk (Thun - CH) a začíná se pravidelně objevovat na akcích Citadela v České republice. V říjnu uzavírá dohodu o spolupráci s další švýcarskou agenturou - United Management.
2003: několikrát hraje na sérii parties "Infinity" v Amnesii (Lausanne -CH), kde často hostují holandští djs jako Pavo, Lange, Shane 54, Lady Dana. V červenci se vydává na 20ti denní španělské turné (Mallorca, Lloret de Mar). Poprvé se představuje ve Francii v mega klubu Macumba. Premiérou bylo i vystoupení na Lakeparade (Geneva -CH), kde hrála na hlavni stagei pro několik tisíc lidí. Mezi vrcholy její dosavadní djské dráhy patří vystoupeni na jednom z největších hudebních festivalů v Evropě - Creamfields v ČR, kde L.Jane hrála v hlavním čase na tranceové stagei po boku světově uznávaných djs (Tiësto, Westbam, Sonique, Corvin Dalek, Michael Burian a další). V srpnu si poprvé zahrála také na největší švýcarské indoor party Energy 2003, kde se kromě jiných objevili i djs jako Paul Van Dyk, Nu NRG, Tomcraft. Hraní s djem Tiestem si zopakovala ještě jednou o pouhé dva týdny později v klubu MAD. Další zahraniční booking má tentokrát v Itálii, kde pro ní několikrát organizuje vystoupení dj a producent Igor S (ID&T, Cadabra). V říjnu hraje také ve Slovenské republice a v listopadu absolvuje velmi úspěšné mini-turné po České republice.

Viac info na jej stránke - www.laydeejane.com >>>>
www » www.laydeejane.com
klub / booking » United Management
 
 
dj » LUCCA -
štýl » Progresivne klubové techno
mesto » Praha/CZ
info » DJ Lucca hraje od roku 1999 ,ale na taneční scéně se pohybuje od roku 1995, kdy pracovala v pořadatelské agentuře v Boby Centru. Její sestra je špičková taneční choreografka. V roce 2000 byla vybrána na Red Bull Academy v Dublinu, kde se zůčastnila odborných seminářů pod vedením např: Davida Holmese nebo Dje Fooda. V roce 2000 hrála na velkém festivalu Hradhouse a na několika dalších významných akcích, ve stejném roce byla rezidentkou klubu Barumba Olomouc. V roce 2001 získává ocenění „objev roku“ v časopisech Bassline a Tripmag. V sezónách 2001-2002 absolvovala desítky vystoupení v České Republice a v zahraničí. Na jaře 2002 podepsala smlouvu se španělskou agenturou Hybernia Booking a začala pravidelně vystupovat ve Španělsku a absolvovala turné po Kolumbii. Od roku 2003 je také členkou bookingu prestižní agentury Roxy Booking CZ, která ji exkluzivně zastupuje v Praze a středních Čechách. Nedávno vystoupila na největších akcích v Rakousku – na Danube Rave v Linzi a na party Gazometer ve Vídni. Přesto, že většinu vystoupení absolvuje v zahraničí, získává v prestižní anketě Czech Dance Awards 2003 7. místo v popularitě mezi českými Djs. V roce 2003 také vycházejí první vlastní tracky na labelech Aquatrax, Bellboy a Exwired. Lucca hraje velmi často ve Španělsku, Chorvatsku a Rakousku. Mezi její oblíbené producenty patří Marco Carola, Mark Broom, Chris Liebing, Danilo Vigorito, Gaetano Parisio, Matthew Bushwacka, Bryan Zentz, Sebastien Leger, Chris Cowie. Hraje progresivní klubové techno ovlivněné neapolským soundem a tvrdší tech-house.

V MINISTRY of FUN sa vám predstavila 16.1.2004 - Foto z akcie >>>>
www » www.lucca.cz
klub / booking » Sound of Mercy
 
 
dj » MAJCO / Grandino -
štýl »
mesto » LM
info » Hudobné produkcie hrá od roku 1992 a za to obdobie prešiel podstatnú časť Slovenska.

Hrával a hráva od malých klubových diskoték až po najväčšie a najrenomovanejšie kluby, či masové akcie v SR a tiež hral aj v zahraničí.
Za toto obdobie má za sebou mnozstvo rezidentných klubov, prípadne hosťovaní. (napr. Ministry Of Fun ZV, Live Club BA, Power club SL, Tiffany ZA, Orfeo Club DK, Vulkan NO, Helios LM, Akropola RK, Krakow, Rzsesow…a mnoho ďaších)

Okrem komerčno - klubových hraní, hráva aj progresívne sety zložené hlavne z house-techna a to pod menom DJ GRANDINO.
Takto figuroval na line up-och popri popredných SR, CZ a aj EU Dj-och.
Pri svojom hraní sa vyhýba monotónnym rytmom a a snažií sa o živú, profesionálne zvladnutú akciu, podporenú kvalitným mikrofonickým prejavom na komerčnych akciách a pri klubových sa snaží o rýchle výmeny piesní a rytmov.
Tým vytvára živú hudobnú produkciu, ktorá prináša pozitívnu tanečnú energiu.
www »
klub / booking » MAPPRO Agency
 
 
dj » MARCUS SCHOSSOW -
štýl » Progressive House/Trance
mesto » Helsingborg
info » Marcus Schossow, narodený vo švédskom Helsingborgu.V roku 1999 prepadol aj on djingu. Všetky svoje peniaze využil na gramce, vynily a v konečnom dôsledku na PC a software na produkciu. Prvé jeho tracky boli vydané pod pseudo Sokaya alebo Progresia, ktorý sám o sebe prezrádza, že šlo o progressívne ladenú produkciu. So Sebastianom Brandtom vytvorili trancový project Under sun a tracky Capoeira a tento rok Captured sú obidva vydané na labely A state of trance.

Plno úspechov, ale Marcus nebol nikdy 100% spokojný so svojím soundom, chcel niečo viac, čo by znelo viac ako On.Ďalší Marcusov track, ktorému sa dostalo veľa pozornosti je jeho remix na Umbrellu od Stevea Angella a Sebastiana Ingrossa. Hraný týždeň za týždňom v essential mixe Peta Tonga a podpísaný na Refune a Ministry of Sound...môžeme si iba predstaviť koľko šarapaty ešte narobí.

Čo je na tomto najlepšie? Je to ešte len začiatok, tak buďte v pozore, pretože švédsky export je na ceste...

V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 9.10.2009 - Foto z akcie >>>>
www » www.marcusschossow.com
klub / booking »
 
 
dj » Mario LOPEZ -
štýl » Trance
mesto » Nemecko
info » Nemecký DJ a producent Mario LOPEZ, ktorý hral na známych akciách Club Rotation tour zavítal aj k nám do klubu MINISTRY of FUN dňa 5.8.2005.

Foto z akcie >>>>
www »
klub / booking »
 
 
dj » Michael Burian - Michael Burian
štýl » wet&hard
mesto » Praha/CZ
info » Nevieme či všetci viete, ale Michal Burian v roku 2002 výrazne zmenil svoj DJský život. Konkrétne sa jednalo o zmenu DJ mena, pretože jeho osem rokov používaná prezývka ELECTROMAJK musela byť zmenená na Michael Burian. Hlavným dôvodom bola zlá výslovnosť v zahraničí. Tento krok pre neho znamenal nové dvere do sveta a bol požiadaný londýnskym hudobným vydavateľstvom South East Records, aby vystúpil na ich klubovej noci Galleryv Turnmills vo februáry 2002. Vystúpenie malo veľký úspech a zároveň dostal aj ponuku hrať na Creamfields v Liverpoole (leto - 2002). Michael Burian produkuje aj vlastné kompilácie, ktoré môžete nájsť na jeho stránke. Ešte stojí za spomenutie z jeho histórie fakt, že sa stal v apríli 2002 naj DJom roku 2001 ČR.

V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 24.10.2003 - Foto z akcie >>>>
www » www.michaelburian.com
klub / booking » Flesh/JPA cz
 
 
dj » MILAN LIESKOVSKÝ -
štýl » Progressive House/Trance
mesto » BA
info » V súčasnosti veľmi diskutované meno na tanečnej scéne a to nielen vďaka dj-skej činnosti, ale predovšetkým vďaka jeho hudobnej produkcii, rádiovým mixom a živým vystúpeniam. Milan Lieskovský je skutočne muž mnoha tvárí, predovšetkým však tej progresívnej.

Skladba Elenya získala širokú podporu zostavy Flash Brothers na Oscar night v Hollywoode. Z množstva ďalších supportujúcich známych mien menujme - Dj Tiesto, Above&Beyond, Judge Jules, Paul Van Dyk. Za najväčší úspech tejto skladby možno považovať jej účasť v populárnej radioshow Armina Van Buurena A State Of Trance, kde odznela ako úvodná skladba a následne bola širokou verejnosťou zvolená za „Future Favorite“ a v dieli 305 bola opäť odohraná ako víťazná skladba.

Elenya boduje aj v domácich hitparádach, v poslucháčskej hitparáde Fun Rádia obsadila 2x 1.miesto a 20 týždňov (to je maximum) sa udržala v rebríčku. Videoklip k singlu Bliss bol hned po dokončení nasadený exkluzívne na MUSIQ1 a vdaka nemu sa Milan dostal do nominácie Nováčik roka v MUSIQ1 AWARDS 2009. V televíziách už je nasadený aj klip ku skladbe Somewhere Else, ktorá je aktuálnym singlom a v SK hranosti sa vyšplhala na 16-te miesto.

Milan vydal v apríli 2009 prvý autorský album, z ktorého sa do slovenských rádií dostalo niekoľko singlov. Spomenieme Elenya, Summerstar s Petrom Grausom, Bliss, či skladba Somewhere Else, ktorú naspievali Robo Papp a Janka Bajnoci. Prvý autorský album Milana Lieskovského vychádza pod značkou Universal Music. Milan má za sebou množstvo vystúpení na ktorých vystupuje ako Dj, ale aj ako Live Act spolu s ďalšími hudobníkmi. Medzi najväčšie djské úspechy patrí vystupovanie v košickej Steel aréne spolu s djom Tiestom.

V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 13.11.2009 - Foto z akcie >>>>

www » www.milanlieskovsky.com
klub / booking »
 
 
dj » MUSTEE -
štýl » progressive - tribal - house
mesto » ZV
info » DJ MUSTEE

Rezident:
Airport (Istanbul, Turecko), Mondi (Istanbul, Turecko), Mackna (Istanbul, Turecko), Buzz Pub (London, UK), Heaven (Cyprus), Jackie O (Munchen, Nemecko), Letisko (Zvolen), Polana (Zvolen), Ministry of Fun (Zvolen)

Summer Time:
Apple (Bodrum), Halikarnas (Bodrum), Pasha (Sanyesme), Musiquarium (Marmaris), Bad Boys (Marmaris), Joy (Cesme)

Ako hosť:
skoro cely Europe a trochu Asia a Africa
Najväčší party – Istanbul fenerbance stadion 50.000 ľudí – Oslava „champion“

Páči sa mi:

DJs:
 • Turecko:

 • - Hakan Gunduz
  - Murat Uncuogh
  - B.F.D.K
 • World:

 • - Carl Cox
  - Sasha
  - Armand Van Helden
  - Hardfloor
 • Slovakia:

 • - Peet Loop
  - Izzy
 • CZ:

 • - Lucca

  Skupina: U2, The Cure, Peter Gabriel, Happy Monday, Level 42
  Spevák: Mary J. Blidge, Aretha Franklin
  Herec: Angelina Jolie, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Mel Gibson, Al pacino
  Spisovateľ: – Herman Hesse, Amin Maalouf, Wilbur Smith, Stephen W. Hawking
  Sport: Futbal, Atletika
  Jedlo: Fast Food
  Moda: ....
  Laska: moj Family
  Music:
  - Doma: New wave, Rock
  - Klub: House (funky, vocal, groove, progressive, happy)

  Mustee1907@yahoo.com >>>>
  www » www.ministry.sk
  klub / booking » MINISTRY of FUN
   
   
  dj » NIKA 77 -
  štýl » techno & ...
  mesto » Praha/CZ
  info » Nika 77 je z Prahy a djingu sa venuje od roku 1997 a patrí medzi popredných českých djs. Predstavila sa už vo väčšine najznámejších klubov v Čechách i na Slovensku, vystupovala v Maďarsku, Nemecku, Rusku, Polsku, Chorvátsku. Jej sety ste mohli počuť v rôznych rádiových a televiznych programoch o tanečnej hudbe. V Prahe je rezidentkou akcie Connect Yourself (Radost FX, Roxy) usporadúvanou najväčším českým serverom o tanečnej hudbe v Českej Republike, www.techno.cz, a zároveň aj vystupuje pod jeho hlavičkou. V Čechách supportovala veľa osobností elektronickej scény ako napríklad Steve Stoll, Luke Slater, Dave Angel, Female a ďalší. Počuť od nej môžete prevažne techno, ale príležitostne hráva experimentálnu až ambientnú elektroniku. V súčasnej dobe sa venuje štúdiovej práci. Doteraz vydala niekoľko vecí na českom labely TechEx 2 a 3 , Fylo a momentálne pracuje na vlastnom labely.

  V Ministry of Fun ste ju mali možnosť vidieť 3.10.2003 - Foto z akcie >>>>
  www » www.nika77.com
  klub / booking » techno.cz
   
   
  dj » ORBITH - Aleš Gehringer
  štýl » techno, elektro a disco
  mesto » Brno/CZ
  info » K mixováni se poprvé blíže dostal kolem roku 1994 na old school raveu. Od roku 1997 se DJingu poddal úplně a to převážně, u nás značne probouzejícím se, technem. V tomto roce Orbith vystupuje v již dnes legendárním klubu Fun Favorit (Brno), kde se konaly jedny z prvních rave a techno akcí. Po styku s G production (jedna z největších a nejůspěšnějších pořadatelských agentur v ČR) se začíná stále šastěji objevovat za mixážním pultem před davy lidí s rukama nad hlavou. Po roce profesionálního hraní má za sebou mnoho mediálních ocenění typu - Objev roku 99 atp. Příjímá nabídku bookingové a pořadatelské agentury Lunar, která se stará o České DJje (např.: Kaisersoze, Igor Pataky, Jerry) a booking zahranich DJů (Felipe, Oscar Mullero, James Ruskin a další), která jej zastupovala do roku 2000. Je nutné podotknout, že za celou dobu fungování v taneční scéně DJ Orbith stále více či méně expermentoval s různýmy styly elektronické hudby, a jak sám říká: " je lepší si najít vlastní styl, než někoho donekonečna kopírovat." Píše se rok 2000 a Orbith odchází pro lepší nabídku z největšího Moravského bookingu Lunar k boookingu Bassline (Čechy - Pardubice). A právě v této době se zrodil první a jediný propagátor elekro scény a to úspešný. V současnosti je DJ Orbith považován za skvělého baviče publika, je nejznámější DJ Bassline bookingu /Anketa 2002/, třetí nejoblíbenější DJ (Tripmag - časopis o taneční scéně) a jiné. Hudební směsice techna a elektra plus spontánní vystupování za mixem - to jsou hlavní devízy a důvody proč hrál se světově uznávanými hudebníky - Adam Beyer, Marco Carola, Chris Liebing, Thomas Schumacher, Funk´D´Void, Marco Zaffarano, Space DJ´z, Marco Lenzi, Paul Van Dyk, Roberto Q Ingram, Green Velvet, Inigo Kennedy, Johanes Heil, Sven Veath a další. Orbith častokrát vystupuje na mega akcích jako jsou Summer Of Love, Lucky People Center, Creamfields, Apokalypsa, Orion Hall, Citadela, Mega techno klub. Je stálým residentem nejoblíbenějšího klubu v ČR Barumba. Dále resident mega akce Apokalypsa. Novinkou na přelomu měsíců července a srpna 2002 je jistě vydání prvního vinylu. Deska obsahuje 2 tracky. Jeden zbrusu nový a druhý je remix tracku Fussganger, který vyšel na CD kompilaci Elektronik Basslines jako příloha časopisu Bassline...
  www » www.djorbith.com
  klub / booking » resistance.cz
   
   
  dj » Pali - Pavel Meňuš
  štýl » komercia
  mesto » Zvolen / Banská Bystrica
  info » Diskotékam sa začal venovať v začiatkoch 90-tych rokov. Ako každý začínajúci Dj v tom období, nemal inú možnosť, len si kúpiť vlastnú aparatúru a skúšať šťastie usporadúvaním diskoték v kultúrnych domoch.

  Bola to veľká škola, pretože množstvo návštevníkov na diskotéke bolo zrkadlom kvality DJ-ja.

  Jeho veľkým vzorom a samozrejme aj učiteľom v tom období bol Dj Rudo Tuček, ktorý už vtedy mal za sebou niekoľko rokov praxe a množstvo skúseností.
  Ďalšou veľkou školou v jeho živote bola práca vo Zvolenskom regionálnom rádiu Family. Pracoval tam ako speaker a mal možnosť za rádio hrávať diskotéky skoro po celom Slovensku.

  Od roku 2008 pravidelne hráva v discokluboch Ministry of Fun vo Zvolene a hlavne v Banskej Bystrici.
  www » www.djpali.sk/
  klub / booking » MINISTRY of FUN
   
   
  dj » PAUL van DYK -
  štýl » Trance
  mesto » Nemecko
  info » Narodil sa 16. decembra 1971 v malom východonemeckom meste Eisenhüttenstadt (spolková krajina Bradenburg) a svoje detstvo strávil v komunistickej východnej časti Berlína. Už v tejto dobe, kedy ešte neexistovala vo východnom Nemecku takmer žiadna klubová scéna, sledoval západné médiá a nechával sa inšpirovať západnou hudbou, z ktorej ho najviac zaujali The Smiths a The Order. Po páde Berlínskeho múru v roku 1989 sa v Nemecku začala rozrastať techno kultúra, avšak Paulovi v tejto energickej hudbe niečo chýbalo a tak sa snažil nájsť čosi iné, nové.

  V dnešnej dobe Paul van Dyk hráva na rôznych miestach po celom svete – v Londýne, Tel Avive, Mexiku, New Yorku, Singapure, Miami, na Ibize, ale aj na iných nemenej významných miestach. Okrem toho zároveň moderuje a uvádza aj vlastnú rozhlasovú reláciu Soundgarden na rádiu Fritz.

  Jeho najväčší hit FOR AN ANGEL predviedol aj v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica

  V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 5.3.2011 - Foto z akcie PAUL van DYK >>>>
  www » www.paulvandyk.com
  klub / booking »
   
   
  dj » Pete LOOP -
  štýl » House - Techno
  mesto » ZV
  info » Peet Loop aka Petiak je jeden z domácich zvolenských talentovaných DJov, ktorý už viac krát ukázal DJské umenie nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Jeho "vyskrečované" ruky mu môže závidieť 99% DJov ;-)
  www »
  klub / booking » Spiral
   
   
  dj » ROBERT BURIAN -
  štýl » House, Trance, Progressive trance
  mesto » Nitra
  info » Robert Burian, meno ktoré patrí jednému z mála vysoko talentovaných mladých Djov a producentov v súčasnosti. Jeho schopnosť ovplyvňovať nu-trance scénu zaručuje individuálny a svojský štýl pri jeho vystúpeniach ako aj pri tvorbe skladieb. Veľký vzostup nahor nastal počas roku 2008 vypustením nekompromisného soundu DOOM / COBRA, ktorý znamenal posun do najvyššej úrovne v rámci populárneho a momentálne extrémne žiadaného tech-trance zvuku. Tech-trance znamená budúcnosť a je to nová vlna elektronickej tanečnej hudby, ktorá bude čoraz viac ovplyvňovať fanúšikov a DJov po celom svete. Svojský štýl a neopakovateľné dávky energie vie Robert rozdávať nie iba pomocou svojej produkcie ale predovšetkým na jeho vystúpeniach, kde si treba vždy dať pozor aby sa náhodou nezrútila strecha :o). Každé jedno vystúpenie je výnimočné, pretože DJ Burian je high-end DJ, ktorému bije srdce práve pre dav a ľudí, ktorí si to vychutnávajú spolu s ním a exkluzivita je maximálna, keďže vždy sa objaví niečo nové z jeho štúdia. Začiatkom roka 2009 sa odistia ďalšie bomby s názvom CASINO a VEGAS, ktoré už majú za sebou plnú podporu od TOP DJov sveta ako Armin Van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Above and Beyond, Sander Van Doorn, Ferry Corrsten, Marcus Schossow atď. Páni obrovských rozmerov sa tak starajú o vzrast vplyvu aký nadobúda meno Robert Burian. Robert Burian ale nie je iba meno producenta ale aj človeka ktorý vie čo sa patrí, ak sa jedná o party a zábavu. V súčasnosti má za sebou už niekoľko vystúpení v jednom z najlepších klubov DOPLER, takisto spolu so svetovými menami ako Markus Schulz, Kyau&Albert, Talla 2XLC, Ronski Speed, Jon O Bir, Matt Darrey a ďalšími. Okrem tých obrovských parties na Slovensku ovplyvnil Robert svojou dravosťou a radosťou aj fanúšikov napríklad v nemeckom Frankfurte a presne v legendárnom klube TECHNOCLUB alebo takisto v Ukraine, alebo aj v susednom Česku. Je pozoruhodné čo všetko dokázal 26 ročný mladý talent a čo všetko má za sebou.

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 6.11.2009 - Foto z akcie >>>>

  www » www.robertburian.com
  klub / booking »
   
   
  dj » RUDO - Rudolf TUČEK
  štýl » oldies - komercia
  mesto » ZV
  info » - bližšie info dodáme
  www » www.ministry.sk
  klub / booking » MINISTRY of FUN
   
   
  dj » SIDNEY SAMSON -
  štýl » Dutch
  mesto » Holland
  info » Sidney Samson začal s DJingom už v roku 1995. Jeho prvý veľký hit sa volal Sidney Samson-It’s all funked up! (Spinnin’ Records 2003). Po vydaní tohto tracku sa Sidney nezastavil a strávil dlhý čas vo svojom štúdiu. Medzi jeho ďalšie hity patrili ‘Nobody Move’, ’Rock This’, ...‘Girls’, ‘Aeroplane’ a ‘Viruz’ .
  Na Slovensku sa dostal verejnosti do pozornosti svojim celosvetovým hitom RIVERSIDE, ktorý dokonca v Austrálií získal Platinu! Sidney Samson je jedným zo zástancov rozvíjajúceho sa štýlu HOUSEMSIC - DIRTY DUTCH!

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 10.12.2010 - Foto z akcie SIDNEY SAMSON >>>>
  www » www.sidneysamson.com
  klub / booking »
   
   
  dj » Solid Slide -
  štýl » Trance
  mesto » Zurrich (CH)
  info » Solid Slide, vlastným menom Angelo Bott má už ťažké začiatky svojej kariéry za sebou a jeho meno sa často vyskytuje v playlistoch svetových djov, jeho produkcia zaujala veľa známych vydavateľstiev a jeho vlastnú show na radiu Digitally Imported Radio DI.FM počúva pravidelne 4000 - 5000 poslucháčov. V jeho show vystúpili aj Misja Helsloot, Danjo&Styles, Aly&Fila a veľa ďalších...
  Ahoj,pochádzam zo Svajciarska, presnejšie povedané z Zürichu. Moje prvé gramce a mixpult som si kúpil v roku 1996. Priviedla ma k DJingu hlavne energia a prenášajúce sa pocity elektronickej hudby. Žiadny iný hudobný štýl v dobe hľadania vlastného štýlu ma nezaujal. Vtedy to bolo ešte všetko nové a bolo čo vynachádzat.

  V našom klube sa predstavil 4.11.2005
  Foto z akcie >>>>
  www » www.solidslide.com
  klub / booking » Bonzai Records
   
   
  dj » THE KAOS BOYS aka Uwa a Lucky Lucaso -
  štýl » SHOW - House - Electro
  mesto » Praha
  info » Biografia:

  V januáry 2003 ich pod svoje krídla zobrala bookingová agentúra Depo9. Stáva sa z nich nerozlučná dvojica bavičov, moderátorov, ale predovšetkým DJov, ktorí pri vystúpení kombinujú DJing s naozajstnou SHOW. Pri svojej show využívajú nielen mikrofón ale aj rekvizity a kostými k oživeniu celej akcie. Ich energia je nevyčerpateľná a tak usproadúvajú aj vlastné akcie.

  Vo ferbruáry 2003 získavajú rezidentnú noc v klube Naif. Ich štvrtková noc s názvom "SHOW like V.I.P." sa behom krátkej doba stala najnavštevovanejšou akciou v Prahe.

  Ich karéra už len potom gradovala až k dnešným úspechom. Zahrali si s takými menami ako: Paul Van Dyk, Tiesto, Bob Sinclar, Le Blanc, Santi B, Gayle San, David Guetta, Diva, Luis Bonias, live pa Shena McSween, Royal Gigolos, Glenn B, Alfonso Alminana, Sarah Main, Sonique, Ade Fenton, PINK, Psycho Radio (Daniele Tignino), Shield, Cathy Cat, X Press2, Colin Dale, The Biz, Phats and Small, Queen Nakadia, Steve Angello, Salva Cotanda , Amalgamation of Sound, Alex Axx Koss, Antoine Clamaran, ATFC, Silicone Soul, Marcello (Chemistry), Victor Coral

  U nás ste ich mohli vidieť 26.12.2006.

  Foto z akcie >>>>

  www » www.lucaso-uwa.dj
  klub / booking » Duplex
   
   
  dj » THE WIDEBOYS -
  štýl »
  mesto » London (UK)
  info » Wideboys patria momentálne k najznámejším remixerom svetových singlov interpretov ako RIHANNA, CASCADA, SUGABABES, MILEY CYRUS, JASON DERULO, BLACK EYED PEAS atď...


  Ako jedni z prvých dostali do povedomia ľudí elektronický štýl s názvom GARAGE a doteraz patria k producentskej špičke európy.


  Ich show v klube MINISTRY of FUN bola súčasťou ich turné po európe, na ktorom promovali kompiláciu MINISTRY of SOUND - ADDICTED TO BASS 2010 (mixed by Wideboys)

  V Ministry of Fun Banská Bystrica ste ich mali možnosť vidieť 7.5.2010 - Foto z akcie >>>>

  www » http://www.myspace.com/wideboysmusic
  klub / booking »
   
   
  ...